AMASYA   ÜNİVERSİTESİ

FEN-EDEBİYAT   FAKÜLTESİ

2019-2020   Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Mazeret Sınavları (Kabul Edilenler)

Bölüm

Öğr. No

Öğr. Adı Soyadı

Mazeret Sınavı Dersi Kodu ve Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Biyoloji

1771020002

MUZAFFER   GÜREL

BIO404-Hidrobiyoloji

Öğr.   Gör. TURGAY KOYUNCU

1771020003

TUBA   KARATAŞ

BIO404-Hidrobiyoloji

Öğr.   Gör. TURGAY KOYUNCU

Matematik

197101011

HALİME   ŞEVVAL CAN

FIZ102-Genel   Fizik-II

Dr.   Öğr. Üyesi SERPİL ERYILMAZ

187101005

FATMA   KARABÖCEK

MAT102-Analiz-II

Doç.   Dr. KADRİYE AYDEMİR

167101032

CANSU   ÇOŞGUN

MAT204-Soyut   Cebir-II

Doç.   Dr. Burcu NİŞANCI TÜRKMEN

Tarih

177106047

GÖNÜL   YAMAN

GKU302(8)-İlk   Yardım ve Acil Bakım

Öğr.   Gör. TURGAY KOYUNCU

197106013

ESRA   MUŞTU

TRHZ110-Eski   Anadolu Tarihi-II

Doç.   Dr. Engin EROĞLU

Tarih(II.Ö.)

167108013

SEVDE   NUR AKTAŞ

TRHZ406-Çağdaş   Türk Dünyası Tarihi

Doç.   Dr. ENGİN EROĞLU

187108029

ALİ   ŞAHİN

TRHZ210-Avrasya   Türk Tarihi

Doç.   Dr. ENGİN EROĞLU

167108032

ELİF   BODUR

TRHZ406-Çağdaş   Türk Dünyası Tarihi

Doç.   Dr. ENGİN EROĞLU

TDE

177107010

DİLEK   ZARARSIZ

TDE206-Eski   Anadolu Türkçesi

Doç.   Dr. SİBEL MURAD

TDE(II.Ö.)

167109040

SEDA   AYDEMİR

GSEC402-Geleneksel   Türk Tiyatrosu-II

Dr.   Öğr. Üyesi CAVİT GÜZEL

187109027

İBRAHİM   ÇİÇEK

GTDE108-Türkçe Kompozisyon-II

Arş.   Gör. Dr. EMRE VURAL

187109027

İBRAHİM   ÇİÇEK

GTDE118-Edebiyat   Bilgi ve Teorileri-II

Dr.   Öğr. Üyesi İLKNUR AY

187109017

EBRU   SAĞÖZEN

GTDE210-Eski   Türk Edebiyatı-II

Doç.   Dr. METİN HAKVERDİOĞLU

197109045

RÜMEYSA   BİLİRLİ

GTAR192-Atatürk İlke ve İnkılap   Tarihi-II

UZEM

177109026

ŞEYMA   NUR BOLAT

GTDE212-Eski   Uygur Türkçesi

Doç.   Dr. SİBEL MURAD

177109030

REYHAN   KÖKSAL

GTDE212-Eski   Uygur Türkçesi

Doç.   Dr. SİBEL MURAD

187109021

NEVİN   SEZER

GTDE204-Osmanlı   Türkçesi-IV

Arş.   Gör. Dr. ÖMER GÜVEN

197109026

AHSEN   NUR KOÇ

GTDE108-Türkçe Kompozisyon-II

Arş.   Gör. Dr. EMRE VURAL